Moje stránky

Nová úvodní stránka na LF Najdete

1. března 2006 v 1:51 | Libor Fröhlich
Nová úvodní stránka je hotová. Je kompletně udělaná v programu BlueVoda Website Builder Pokuď začínáte s tvorbou vebových stránek, nemůžu nic jiného, než vám tento editor doporučit.
Ale zatím je to jen úvodní stránka. Práce na ostatních je ještě přede mnou.

Histrorie katalogu stránek LF Najdete

27. února 2006 v 13:08 | Libor Fröhlich
Vzhledem k tomu, že se blíží změna designu katalogu stránek LF Najdete, rozhodl jsem se popsat historii těchto stránek, která sice není dlouhá a ani dramaticky zajímavá, ale přece jen.
Katalog se nachází na adrese http://sweb.cz/cybermagefroll/ a první stránka, tehdy ještě ne jako katalog stránek, se zde objevila v srpnu roku 2004. Bylo na ní několik odkazů a pár věcí ke stažení. V této podobě stránka existovala za minimální návštěvnosti až do června 2005.
V červenci roku 2005 se zde objevila první verze katalogu stránek LF Najdete a v této podobě existuje v podstatě dodnes. Stránky byli postupně rozšiřovány, byla přidána návštěvní kniha, vyhledávání přes Atomz, nové kategorie a samozřejmě stále více stránek. Zatímco se návštěvnost na začátku pohybovala několik lidí za den, v současnosti se vyšplhala na okolo 150 lidí. Vím, že to není nikterak závratné číslo, ale je třeba si uvědomit, že katalog v současné podobě existuje 8 měsíců a vybudovat si neochvějnou pozici na internetu trvá léta. Doufám, že se to jednou téhle stránce podaří a že má tak své nejlepší ještě před sebou.
Dnes tento katalog obsahuje následující kategorie: 8bitové hry, Abandonware, Aplikace pro počítač, Časopisy, Erotika, Film, Finance, Grafika, Hardware, Hry pro počítač, Informace, Internet, Jednotlivé hry, Telefon, Zábava a další jsou ještě plánované.
 
 

Reklama