Únor 2006

Pondělní kafe

27. února 2006 v 16:52 | Libor Fröhlich |  Z mého života
Velmi se omlouvám, ale článek byl přesunut do mého nového blogu.
Děkuji za pochopení.

Histrorie katalogu stránek LF Najdete

27. února 2006 v 13:08 | Libor Fröhlich |  Moje stránky
Vzhledem k tomu, že se blíží změna designu katalogu stránek LF Najdete, rozhodl jsem se popsat historii těchto stránek, která sice není dlouhá a ani dramaticky zajímavá, ale přece jen.
Katalog se nachází na adrese http://sweb.cz/cybermagefroll/ a první stránka, tehdy ještě ne jako katalog stránek, se zde objevila v srpnu roku 2004. Bylo na ní několik odkazů a pár věcí ke stažení. V této podobě stránka existovala za minimální návštěvnosti až do června 2005.
V červenci roku 2005 se zde objevila první verze katalogu stránek LF Najdete a v této podobě existuje v podstatě dodnes. Stránky byli postupně rozšiřovány, byla přidána návštěvní kniha, vyhledávání přes Atomz, nové kategorie a samozřejmě stále více stránek. Zatímco se návštěvnost na začátku pohybovala několik lidí za den, v současnosti se vyšplhala na okolo 150 lidí. Vím, že to není nikterak závratné číslo, ale je třeba si uvědomit, že katalog v současné podobě existuje 8 měsíců a vybudovat si neochvějnou pozici na internetu trvá léta. Doufám, že se to jednou téhle stránce podaří a že má tak své nejlepší ještě před sebou.
Dnes tento katalog obsahuje následující kategorie: 8bitové hry, Abandonware, Aplikace pro počítač, Časopisy, Erotika, Film, Finance, Grafika, Hardware, Hry pro počítač, Informace, Internet, Jednotlivé hry, Telefon, Zábava a další jsou ještě plánované.